Bir tatilde yapılabilecek en güzel günlük aktivite eğer Akdeniz'deyseniz, bir tekneye binmek ve bölgenin farklı noktalarını ve adalarını gezmektir. Türkiye'nin güzellikleri ve hazineleri çoktur, ancak keşfedilecek daha çok şey var ve bunların çoğu sadece denizden görülebilir. Güzel kumsallarımız, berrak turkuaz sularımız ve her bir noktası tarih dolu sahil şeridimiz...

Fethiye'de yapılan en iyi günlük tekne turu 12 Adalar Tekne Turu'dur. Tur sabahı servis araçlarımız sizleri otellerinizden alıp Fethiye limanına getirir. Tüm müşteriler teknemize geldikten sonra iyi eğitilmiş, güler yüzlü personelimiz, motoru olan ve yelkenli direklere sahip geleneksel ahşap guletimiz ile limandan çıkmak için hazırıklarını tamamlar ve turumuz başlar.

Gün boyu farklı bir çok ada ziyaret edeceğiz, kaptanımız yüzme molası ve öğle yemeği için bu adaların en güzellerinde duracak. Bazı adalar sadece tekneden görülebilir ve yanaşmak imkansızdır ama kaptanınız en iyilerinde duracaktır!

Dinlenmek ve rahatlamak istiyorsanız bu sizin için en iyi tur seçimi olacaktır. Akdeniz güneşinin altında güvertede yatın, rüzgârın çıkardığı melodileri dinleyin ve güvertede taze pişmiş yemeklerin tadını çıkarın. Ve bir sürprizimiz var! Kleopatra'nın sizden önce ziyaret ettiği bazı özel noktaları da bu turumuzda görebilirsiniz!

Fethiye'nin güneşi ve turkuaz suları sizi bekliyor. Güvertede yerinizi alın ve büyüleyici Fethiye manzarası eşliğinde günün keyfini çıkarın.

Ödemenizi tur öncesi banka transferi veya kredi kartı ile ofisimizde yapabilirsiniz.