1.Gün: Hepiniz guletimize hoşgeldiniz, unutulmaz bir mavi yolculuk için yelkenler fora! Fethiye Limanından hareket 11:00-12:00 saatleri arasında olacak. Şnorkel ile yüzebileceğimiz ve öğle yemeği yiyeceğimiz Samanlık Koyu ilk durağımız. Buradan muhteşem Kelebekler Vadisi’ne gideceğiz. Bu güzel vadi doğal bir kanyon oluşumudur ve 136 çeşit kelebeği içerisinde barındırmaktadır. Akdenizin bu doğa harikasına aşık olacağınıza eminiz. Kelebekler Vadisi’nin ardından yeni hedefimiz Ölüdeniz; Türkiye’nin en güzel plajlarından biri. Yamaç Paraşütünü denemek isteyenler için de yardımcı olabilir, rehberlik edebiliriz. Günün son durağı St.Nicholas Adası olacak. Burada Bizans kalıntılarını ziyaret edebilir ve dilerseniz yüzebilirsiniz. Akşam yemeğini teknede yiyip geceyi de burada geçireceğiz.

2.Gün: Günaydın, kahvaltı zamanı! Bugün Kalkan’a gidiyoruz. Gün doğumuyla Kalkan yakınlarındaki Aquarium veya Fırnaz koyuna hareket edeceğiz. Yüzüp, güneşlenip, öğle yemeği yiyeceğimiz şirin balıkçı kasabasında biraz turlayıp Kaş’a doğru yola çıkıyoruz. Burada bizi muhteşem bir manzara bekliyor olacak; Likya kaya mezarları, ahitler ile Roma döneminden kalma antik tiyatro. Son olara Kekova’ya geçip akşam yemeği ve bir yüzme molasının ardından geceyi de burada geçireceğiz.

3.Gün: Herkese günaydın! Şu ana kadar bu geziyi çok sevdiğinizi biliyoruz. Kahvaltının ardından, Arkeolojik Likya-Roma bölgesi olan Batık Şehir’e gideceğiz. Ayrıca geleneksel bir balıkçı kasabası olan Simena’yı ve bir çok kaya mezarı ve Bizans-Osmanlı yapısı bir kaleyi ziyaret edeceğiz. Dilerseniz Gökkaya Koyu’nda su sporları yapma fırsatınız olacak. Akşam yemeğinden sonra Teknede dinlenip gökyüzünü izleyebilir ya da Smugglers Inn barda partiye katılabilirsiniz.

4.Gün: Korsanlar Mağarası! Kahvaltıdan sonra bu mağaraya gözatacağız ve daha sonra öğle yemeklerinin servis edileceği Andriace limanına varacağız. Buradan bir servis ile Demre ve St.Nicholas Kilisesi’nin arkeolojik alanına gideceğiz. Alışveriş için serbest zamanımız olcak. Hemen ardından saat 16:00-18:00 arasında Olympos’da olmak üzere tekrar servise bineceğiz.

Fethiye'den Olimpos'a 4 gün 3 gece mavi yolculuk. Kaçırılmayacak bir tatil.

Ödemenizi tur öncesi banka transferi veya kredi kartı ile ofisimizde yapabilirsiniz.