1. Gün: Yolculuğumuz Olimpos vadisinden otobüsle Myra Antik Şehri ve Demre’deki St.Nicholas Kilisesine yolculukla başlar. Saat 10:00’da Olimpos’tan hareket edilir. Demre’de alışveriş, öğle yemeği ya da bankacılık gibi işleriniz için boş vaktiniz olacaktır. Saat 13:00 -15:00 arası teknemiz hareket edecektir. Hava şartları uygun ise ilk durak Korsan Mağarası olacak. Batık Kent olarak adlandırılan Likya – Roma sit alanını gezeceğiz. Türk balıkçı köyü olan Simena ve Bizans-Osmanlı kalesi bir soraki durağımız olacak. İsterseniz Gökkaya Körfezinde su sporları yapma şansınız olacak. Akşam yemeği ve dinlenme için bu korsanlar cenneti çok uygun olcaktır. Ayrıca Smugglers Inn’de eğlenceli bir gece geçirebilirsiniz.

2. Gün: Kahvaltıdan hemen sonra yüzebileceğiniz sakin bir koyu olan harika Kaş kentine gideceğiz. Öğle yemeği için bu büyüleyici balıkçı köyünde mola vererek, tarihi Likya kaya mezarları ve Roma Antik Tiyatrosunu görmek üzere yola çıkacağız. Ayrıca Kaş’ın şirin dükkanlarında alışveriş yapmak için de vaktimiz olacak. Bir sonraki durak Kalkan’ın yanındaki Akvaryum ve Fırnaz koyu olacak. Akşam yemeğini burada yiyip gecenin geri kalanını da burada geçireceğiz.

3. Gün: Yaşasın! Muhteşem Kelebekler Vadisi’ne hareket ediyoruz! Bu vadi 136 farklı kelebek türüne ev sahipliği yapan doğal bir kaynak. Kelebekler Vadisi’nden Ölüdeniz’e (Akdeniz’in en güzel plajlarından birine) hareket edeceğiz. Muhteşem manzarada yamaç paraşütü yapma şansımız olacak. Öğle yemeğini de Ölüdeniz’e çok yakın bir koyda yiyeceğiz. Günün son durağı için St. Nicholas adasına gideceğiz. Akşam yemeğinden önce Bizans kalıntılarını ve adadaki kiliseyi ziyaret etme ve adanın sahilinde yüzme şansımız olacak.

4. Gün: Kahvaltının ardından Samanlık koyuna hareket edeceğiz. Yüzme ve öğle yemeği burada olacak. Son olarak saat 14:00 – 16:00 arası ulaşılacak olan Fethiye limanına hareket edeceğiz ve turumuz sona erecek.

Akdeniz'in turkuaz sularında ve el yapımı ahşap Türk guletler ile unutulmaz bir tatil.

Ödemenizi tur öncesi banka transferi veya kredi kartı ile ofisimizde yapabilirsiniz.