Şartlar ve Koşullar

Sitemize Hoşgeldiniz.

Bu web sitesine göz atmaya ve kullanmaya devam ederseniz, aşağıdaki kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Bu hüküm ve koşulların hiçbir bölümüyle aynı fikirde değilseniz, lütfen web sitemizi kullanmayın.

"www.fethiye-turlari.com" web sitesi, Fethiye ve Ölüdeniz bölgesindeki yapılan tüm turlar ve aktiviteler için rezervasyon yapabileceğiniz bir online rezervasyon sitesidir.

Ödemeler, tur gününde nakit olarak ve ya Kredi kartı ile yapılabilir. Tüm fiyatlara KDV dahildir.

Tur ve gezilerin sayfalarındaki tüm bilgiler, aktivitenin genel ayrıntılarını anlatmaktadır. "Alış Transferi", "Dönüş Transferi Saati", "programın çizelgesi", "ziyaret edilen alanlar" gibi içeriklerde turun, hava durumunun ve bölgenin şartları göz önünde bulundurularak değişiklikler veya farklılıklar olabilir. Tur ve aktivitelerin iptal edilmesi, hava koşullarına veya teknik sorunlara göre tur programında değişiklik yapılması, tur veya aktivite tarihinden önce telefon veya e-posta ile veya hava şartları ve teknik sebeplerden ötürü son dakika oluşan sorunlar tur sırasında müşterilerimize bildirilecektir. "www.fethiye-turlari.com" bu değişikliklerden sorumlu tutulamaz.

Herhangi bir sebepten dolayı "www.fethiye-turlari.com" tarafından bir tur veya aktivite iptal edilirse, rezervasyon formunda bize sağladığınız e-posta veya cep telefonuyla en kısa zamanda bilgilendirileceksiniz.

FETHIYE TOURS
FETHIYE TOURS

Gizlilik Politikası

Rezervasyon formunu doldurarak bize ilettiğiniz tüm bilgiler tarafımızca yüksek güvenlikli server'larımızda gizli tutulacak ve başka herhangi bir şirket veya üçüncü şahıs ile paylaşılmayacaktır. E-posta adresinizi, güncel kampanyalarımızı, yeni turlarımızı, gezilerimizi ve fiyat tekliflerini göndermek için e-posta pazarlamamızda kullanabiliriz. Bu tarz bildirimleri kendi server'larımız üzerinden yapıyor ve e-posta adresleriniz diğer kuruluşlarla paylaşmıyoruz. Bu tip bildirimleri çok sık yapmayarak rahatsızlık duymanızı önlüyoruz.