Genel Bilgiler

Alış, bırakış transferleri.

Rezervasyon yaptığınız turun yapılacağı gün otelinizden sizi alıp, tur bittikten sonra tekrar otelinize bırakıyoruz. Fethiye, Çalış Plajı, Hisarönü, Ovacık ve Ölüdeniz bölgelerinden transferlerinin çoğu ücretsizdir. (Bazı turlarımıza transfer dahil değildir, detaylı bilgiyi tur sayfalarında bulabilirsiniz) Belirtilen bölgelerin dışında kalan otel ve adreslerden ve düşük sezon süresince Letoonia Hotel ve Hillside Hotel transferleri ek ücret talep edilmektedir.

Fethiye Turları & Aktiviteleri

Kamera, telefon, fotoğraf makinası ve elektronik cihazlar.

Mutlu anlarınızı ve aktiviteleri kaydetmek için kendi fotoğraf makinenizi getirmek isteyebilirsiniz. Turların çoğu, kamera ve diğer elektronik cihazları yanınızda taşımak için uygundur. Bununla birlikte, turlar sırasında kaybolan veya hasar gören cihazlar / eşyalar için sorumluluk kabul etmiyoruz. Yamaç paraşütü uçuşlarında telefon, kamera ve diğer cihazların bulundurulmasına ve kullanımına izin verilmez. Turların yüzme molaları, yürüyüş veya halka açık alan gezileri içerebileceğini unutmayın. Cihazların suya düşürme, çarpma ya da kalabalık alanlarda düşürülme riski vardır. Taşıdığınız tüm kişisel eşyalar sizin sorumluluğunuzdadır.

Fethiye Turları & Aktiviteleri

Engelliler için.

Tekne turları hariç diğer turlarımız engelli misafirlerimiz için uygun olmayabilir. Turlarımız herkese açıktır ve rehberlerimiz ve personelimiz turlarımızda engelli misafirlerimize yardımcı olmak için ellerinden geleni yapacaktır. Tekerlekli sandalye ve ya koltuk değneği kullanan misafirlerimiz turlara katılabilir, yürüyüş ve yüzme molaları sırasında dilerler se uygun bir noktada bekleyebilirler..

Fethiye Turları & Aktiviteleri

Çocuklar, bebekler.

Turlarımızın ve gezi programlarımızın çoğu çocuklara ve bebeklere uygundur. Turun çocuklar ve bebekler için uygun olup olmadığını görmek için lütfen her tur sayfasındaki "Tur Ayrıntıları" bölümünü kontrol edin. Yamaç paraşütü, Microlight ve dalış turları bebekler için uygun değildir ve yaş sınırlaması vardır. Tüm çocuklar turlarımıza indirimli olarak katılabilir, 0-2 yaş arası bebekler ise ücretsiz katılabilirler.

Fethiye Turları & Aktiviteleri

Rezervasyon iptali.

Hava durumuna, trafik durumuna veya turun yapıldığı bölgenin koşullarına göre turu iptal etmek zorunda kalabiliriz. Hava koşulları tekne seyahati için uygun değilse tekne gezileri iptal edilecektir. Tur başlamadan önce iptal edilirse veya kaptan, turdan 1-2 saat sonra limana dönmeye karar verirse, yaptığınız tüm ödeme geri ödeme yapılır. 4 saatlik seyirden sonra hava koşulları aniden değişir ve teknenin kaptanı limana dönmeye karar verirse, turun yarısı tamamlanmış olduğundan geri ödeme yapılmaz. Hava koşulları iyi olduğu sürece tüm turlarımız yapılmaktadır.

Fethiye Turları & Aktiviteleri

Bize Ulaşın

Gerekli tüm bilgiler "Tur Detayları" bölümünde ve S.S.S. sayfasında yazılmıştır. Turlar ve geziler hakkında daha fazla bilgi istiyorsanız veya sorularınız varsa lütfen bizimle iletişime geçin. Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. 7/24 İngilizce konuşan destek hattımız +90 532 6785511'dir. İstekleriniz ve talepleriniz için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Fethiye Turları & Aktiviteleri

Sık Sorulan Sorular

Rezervasyon işlemini tamamladığınızda, otomatik olarak rezervasyon ayrıntılarını ve bileti email ile alacaksınız. Bileti yazdırmayı ve tur tarihinde getiriyi unutmayın. Biletinizi yazdırırken sorun yaşıyorsanız veya tur tarihinden önce kaybettiyseniz, lütfen bizimle iletişime geçin, sizin için bir kopyasını yazdırıp tur gününde turun rehberine teslim ederiz.
Turlarımız için ücretsiz transfer hizmeti veriyoruz. Alış saatleri, tur sayfalarında, sayfanın "tur detayları" bölümünde yazılmıştır. Fethiye şehir merkezi, Ölüdeniz, Hisarönü & Ovacık ve Çalış Plajı bölgesi için alış saatleri farklılık göstermektedir. Eğer yazılı saatte halen sizi almaya gelen olmamış ise lütfen sabırlı olun ve bekleyin. Otobüslerimiz farklı otel ve adreslerden tüm müşterilerimizi toplayarak geldikleri için zaman zaman müşteri kaynaklı aksaklıklar ve gecikmeler olmaktadır. Eğer 30 dakikadan daha fazla bir süredir sizi almaya araç gelmez ise lütfen +90 532 6785511 numaralı telefondan bizimle irtibata geçin. Turdan sonra aynı araç sizi otel / adresinize geri götürecektir.
Lütfen turun katılmak istediğiniz tarihte müsait olup olmadığını tur detayı sayfasından kontrol edin. Bazı turlarımız her gün mevcut değildir. Lütfen tur günlerini kontrol edin ve mevcut günler için rezervasyon yapın.
Tur gününde sadece nakit ödeme kabul ediyoruz. Fethiye'ye gelmeden önce bize bir zaman ve buluşma noktası verirseniz satış temsilcimiz sizi ziyaret edebilir ve kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Aksi takdirde, tur günü sabahı otobüsteki rehberimiz ödemeyi nakit olarak alacaktır.
15 kişi ve üzeri gruplara indirimler yapıyoruz. Lütfen bizimle iletişime geçin ve grup indirimi talebinizi bildirin.
Rezervasyonun iptali, tur tarihinden 1 gün önceye kadar yapılabilir. Tur saatine 24 saatten az kalmış ise iptal taleplerinizi kabul edemiyoruz. Tur rezervasyonu yaptırırken, tur için ödeme yapmayı kabul etmiş olursunuz. Tur tarihini iptal etmek veya değiştirmek isterseniz, lütfen tur tarihinden en az 1 gün önce bizimle iletişime geçin.
Rezervasyon formunda "Transfer için Otel Adı / Adres" adı verilen boş bir alan vardır. Bir otel / pansiyonda kalacaksanız lütfen oda numarasını buraya yazın. Oda numaranızı bilmiyorsanız, tur günü size verilen alınış saatinde otel / pansiyonun (veya resepsiyonun) girişinde hazır olunuz.
Web sitemizden herhangi 3 tur rezervasyonu yaparsanız, ücretsiz hamam transferi ve girişi alırsınız. 3 rezervasyonunuzdan sonra Hamam tarihi ve detayları için sizinle iletişime geçeceğiz. Hamam turunu başka gezilerle değiştiremez veya başka birine devredilemez. Ücretsiz Hamam turu Hamam'a ücretsiz giriş ve otelinizden transfer içermektedir. Hamamda yıkama, kese, masaj, maskeler, peeling ve diğer tüm hizmetler hamam yönetimi tarafından tahsil edilecektir.